Zmień rozmiar tekstu: A- A A+

Wyszukiwarka

Podsumowanie oferty

Miejsce pracy:
Leżajsk
Liczba wakatów:
1
Wynagrodzenie:
od 3000 do 5000

Przedstawiciel handlowy

* Tę ofertę wyświetlono już 824 razy « Powrót do listy ofert

Informacje o ofercie

Numer stanowiska:
StPr/17/1907
Typ pracy:
czasowa
Wymiar zatrudnienia:
pełny etat
Zmianowość:
jedna zmiana
Zatrudnienie:
od 2017-11-01 do 2018-10-31
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną()

Obowiązki

Zakres obowiązków:
Praca w charakterze przedstawiciela handlowego na miasto Leżajsk - Zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego). - Pozyskiwanie nowych klientow. - Spotkania z klientami. - Raportowanie sprzedaży. - Dbanie o dobre kontakty z klientami. - Tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów. - Dbanie o dobry wizerunek firmy. - Praca w pakiecie Office (Word, Excell), praca w programie e-nova.
Wymagania:
- konieczne wykształcenie: średnie zawodowe Typ: inne
- konieczne zawód: Przedstawiciel handlowy2
- konieczne uprawnienie: Prawo jazdy kat. B Staż: 0
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki. Atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia, niezbędne narzędzia pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt e-mail: praca@proautomatic.pl lub tel. 796 221 660
Uwagi:
Wymagania: - Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka. - Umiejętność obsługi komputera w CRM-ie, edytorze tekstu i arkuszu kalkulacyjnym. - Samodzielne organizowanie pracy, umiejętne realizowanie wyznaczonych celów.
Firma:
PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Osoba do kontaktu:
Krzysztof Kostrzycki telefon: 796 221 660 email: praca@proautomatic.pl
Kontakt z pośrednikiem PUP:
Zbigniew Śliwa telefon: 172427373 w. 31 email: z.sliwa@praca.lezajsk.pl

Developed by Figo Mago at www.tandolin.co.za

Urząd

ul. Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk,

017 242 73 73

017 240 67 20

Fax: 017 240 67 29
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.