Zmień rozmiar tekstu: A- A A+

Wyszukiwarka

Podsumowanie oferty

Miejsce pracy:
Stalowa Wola
Liczba wakatów:
7
Wynagrodzenie:
od 3000 do 3600

Szlifierz metali

* Tę ofertę wyświetlono już 366 razy « Powrót do listy ofert

Informacje o ofercie

Numer stanowiska:
StPr/17/2109
Typ pracy:
czasowa
Wymiar zatrudnienia:
pełny etat
Zmianowość:
trzy zmiany
Zatrudnienie:
od 2017-11-15 do 2018-11-14
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną(godz. pracy od 7.00 - 15.00, 15.00 - 23.00, 23.00 - 07.00 Firma organizuje transport Bus Pracowniczy na trasie Leżajsk - N. Sarzyna - Stalowa Wola)

Obowiązki

Zakres obowiązków:
Wykonywanie ręcznej obróbki detali za pomocą elektronarzędzi i narzędzi ręcznych ,szlifowanie ,śrutowanie,cięcie, piłowanie
Wymagania:
- konieczne wykształcenie: zasadnicze zawodowe Typ: inne
- CV i domuenty aplikacyjne
Uwagi:
Istnieje możliwość skorzystania z busów pracowniczych Thoni Alutec na trasie Leżajsk - Nowa Sarzyna - Stalowa Wola.
Firma:
THONI ALUTEC Spółka z o.o.
ul. Przyszowska 1, 37-450 Stalowa Wola
Osoba do kontaktu:
Joanna Hara telefon: 15 8149816
Kontakt z pośrednikiem PUP:
Zbigniew Śliwa telefon: 172427373 w. 31 email: z.sliwa@praca.lezajsk.pl

Developed by Figo Mago at www.tandolin.co.za

Urząd

ul. Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk,

017 242 73 73

017 240 67 20

Fax: 017 240 67 29
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.