Zmień rozmiar tekstu: A- A A+

Wyszukiwarka

DOTACJE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH W RAMACH PROJEKTU „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (I)”

POWIATOWY URZĄD PRACY W LEŻAJSKU OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE JEDNORAZOWYCH ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020-Działanie 7.2.

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej skierowany jest do kobiet i mężczyzn zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Leżajsku, posiadających II profil, które mają ukończony 30 rok życia, należących co najmniej do jednej
z następujących grup:

Czytaj więcej...

Nabór wniosków - szkolenie indywidualne w ramach POWER

logo fe_wer_eu

„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (I)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,

Oś Priorytetowa I, Działanie 1.1, Poddziałanie 1.1.2

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

 Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku  informuje, że  na bieżąco do wyczerpania środków finansowych w ramach w/w projektu  przyjmowane są wnioski o skierowanie na szkolenie indywidualne.

Czytaj więcej...

STAŻE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH W RAMACH PROJEKTU „AKTYWIZACJA OSÓB POWYŻEJ 29 r.ż. POZOSTAJĄCYCH BEZ PRACY W POWIECIE LEŻAJSKIM (I)”

logo fe_wup_ue_podk

POWIATOWY URZĄD PRACY W LEŻAJSKU OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE STAŻU

ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (I)” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020-Działanie 7.2.

Czytaj więcej...

Informacja

INFORMACJA


Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że zgodnie z art. 130 § 2 ustawy Kodeks pracy wyznacza dzień 14 sierpnia 2015r. dniem wolnym od pracy dla pracowników PUP w Leżajsku w zamian za 15 sierpnia 2015r. – dzień świąteczny przypadający w innym dniu niż niedziela.
 

W związku z powyższym w dniu 14 sierpnia 2015r. (piątek) Urząd będzie nieczynny.
 
 
Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy.UWAGA NOWY PROJEKT

logo ue_fe

„Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie leżajskim"

 

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że przygotowuje się do realizacji nowego projektu „Aktywizacja osób powyżej 29 r.ż. pozostających bez pracy w powiecie leżajskim” (I) w ramach Działania 7.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

W ramach tego projektu realizowane będą następujące zadania:

     1.  Staże

     2.  Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

     3.  Wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy

Czytaj więcej...

Urząd

ul. Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk,

017 242 73 73

017 240 67 20

Fax: 017 240 67 29
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Newsletter

Zapraszamy do prenumerowania naszego newslettera.